Меню
Наша адреса: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12, оф.120
м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12, оф.120
ПН-ПТ - з 09:00 до 17:00
СБ-НД - вихідний
+38 (067) 509-18-32 +38 (044) 390-75-31 Замовити дзвінок

Послуга проектування

ЩО ТАКЕ ПРОЕКТ?
Проект – документ, який в парі з ліцензією дає комплекс грамотних інженерних рішень, за які проектна організація несе відповідальність.
ПЕРЕВАГИ ПРОЕКТУ
Для замовника:
1.  Допомагаємо знайти оптимальне рішення для конкретних умов об'єкта замовника;
2. Переносимо весь свій п'ятнадцятирічний досвід на кожен об'єкт, при цьому розуміючи індивідуальність технічних рішень, враховуємо всі побажання замовника;
3. Будь-які прийняті замовником рішення на стадії концепту, будуть проаналізовані інженерами і серед запропонованих варіантів буде вибиратися найкращий з точки зору            надійності, практичності і ціни;
4. До монтажу у замовника буде готове рішення, працездатність і правильність якого підтверджена розрахунками;
5. За підсумком роботи замовнику видається технічна документація, комерційну пропозицію з об'ємом і цінами необхідних матеріалів.
Для монтажника:
1.     Отримує готовий, технічно правильне, рішення;
2.     Можливість отримати завдання на отвори під наші мережі до початку будівництва, що знижує витрати і зменшує загальний час роботи;
3.     Дає повний спектр послуг з балансування системи, що полегшує її запуск і здачу в експлуатацію.
СТАДІЇ РОБОТИ НАД ОБ'ЄКТОМ
1.Збір даних
Після отримання всіх побажань замовника, у виборі типу і компонування систем, наші інженери, виходячи з досвіду, допоможуть вибрати замовнику найкращий варіант.
2. Затвердження технічного завдання
На даному етапі з замовником будуть узгоджуватися обладнання (виробники). Наша команда інженерів, маючи великий досвід моніторингу обладнання, запропонує найякісніше обладнання за оптимальними цінами, яке прослужить багато років. Після затвердження технічного завдання, наші інженери починають роботу. Весь робочий процес проходить з постійним спілкуванням з замовником архітектором і монтажником.
3. Проектування об’єкту
У період проектування можливий звіт про виконану роботу. Видаватимуться концептуальні рішення розводки наших систем архітекторам, конструкторам, для ув'язки з іншими проектними розділами. Можливі виїзди на об'єкт і технічний супровід.
4. Видача проекту
Видача проекту відбувається з передачею повного комплексу креслень і розрахунків.
КОМПЛЕКС ПРОЕКТНИХ РІШЕНЬ ТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛУ:
У нас ви можете отримати комплекс проектних рішень по розділах:
- опалення,
- вентиляція і кондиціювання,
- водопостачання і каналізація.
При правильному підборі і розрахунку обладнання замовник має можливість мінімізувати витрати в ході будівництва, а так само істотно заощадити на обладнанні уникаючи дорогих малофункціональних елементів системи.
Всі проекти, розроблені технічним відділом видаються під сертифікатом проектувальника і в друкованому форматі від А4 до А1.
Опалення
Розділ системи опалення включає в себе затвердження типу обігріву приміщення і узгодження приладів. Можна виділити два основних напрямки - система опалення опалювальними приладами і система поверхневого обігріву (тепла підлога, теплі стіни).
Варіантів системи опалення може бути запропоновано багато:
Прості трійникові системи:


Мал. 1

Системи колекторного типу з можливістю регулювання по типу «розумний дім»:
радіаторне опалення:

 

Мал. 2
поверхневе опалення:

Рис. 3

Так само можливий варіант комбінованої системи опалення з приладами і нагрівальними поверхнями.
При розрахунку системи опалення приймається оптимальний варіант, з точки зору запасу потужності і раціональності (шляхом розрахунку в спеціалізованій гідравлічній програмі AQUAPEX C.O.)
Розрахунок опалення котеджу в гідравлічній програмі AQUAPEX C.O.


Мал. 4
По бажанню замовника приймається любий тип регулювання режиму роботи: ручний або автоматичний. 

Вентиляція і кондиціонування

Цей розділ необхідний для об'єктів, на яких замовник приділяє особливу увагу мікроклімату.
Якісний розрахунок системи, забезпечить максимальний комфорт з мінімальним шумом системи і мінімальною її видимістю в приміщеннях, за рахунок грамотного опрацювання та узгодження з дизайнерськими рішеннями. На вибір може бути зроблений розрахунок, як природної, так і механічної системи вентиляції, виходячи при цьому з поточних норм. Так само, як і з системою опалення, система механічної вентиляції і кондиціонування може бути, як проста:
Механічна система вентиляції:

 


Мал. 5

Кондиціювання, простий тип системи «спліт система»:


Мал. 6

Так і варіант комбінованої системи вентиляції і кондиціонування, з урахуванням мікроклімату кожного приміщення


Мал. 7

Приклад комбінованої системи вентиляції і кондиціювання: Мал. 8

При проектуванні вентиляції і кондиціонування, використовується обладнання провідних світових і українських брендів в різних цінових діапазонах.

Водопостачання і каналізація

Даний розділ розробляється з урахуванням побажання замовника і розраховується інженерами в нашій програмі AQUAPEX H2O. Основним завданням розрахунку буде точний розрахунок діаметрів труб (без зайвих завищень) і грамотний підбір насоса, маючи розрахункові дані по опору і витраті води.

Приклад розрахунку системи водопостачання в програмі AQUAPEX H2O:
При проектировании вентиляции и кондиционирования, используется оборудование ведущих мировых  и украинских брендов в различных ценовых диапазонах.


Мал. 9

Варіант розводки системи водопостачання приватного будинку:  


Мал. 10

В цьому розділі так само пропонується розробка систем хімічної водоочистки і пом'якшення води, так як джерело водопостачання може бути свердловина з водою, що містить агресивні середовища: кислоти луг метали.
 

Мал. 11

При правильному підборі і розрахунку обладнання, замовник має можливість мінімізувати витрати в ході будівництва, а так само істотно заощадити на обладнанні, уникаючи дорогих і малофункціональних елементів системи.