Меню
Наша адреса: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12, оф.120
м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12, оф.120
ПН-ПТ - з 09:00 до 17:00
СБ-НД - вихідний
+38 (067) 509-18-32 +38 (044) 390-75-31 Замовити дзвінок

Про нас

Офис Аквапекс

Компанія «АКВА-ПЕКС УКРАЇНА» з 2002 року займається імпортуванням систем гарячого і холодного водопостачання, радіаторного та поверхневого опалення, зовнішніх мереж і каналізації. 

Свою діяльність компанія почала з просування на ринок України полімерних труб з поперечно-зшитого поліетилену PEX-a для систем опалення та водопостачання відомого у всьому світі бренду Uponor Wirsbo, яка стала пізнаваною на українському ринку завдяки компанії «АКВА-ПЕКС УКРАЇНА».Також паралельно проводилося просування на український ринок системи еластичних попередньоізольованих пластмасових труб Ecoflex (Uponor). 

З 2005 року компанія «АКВА-ПЕКС УКРАЇНА» представляє на ринку України систему трубопроводу «GOLAN-AQUA-PEX», яка пропонує на вибір покупця труби з поперечно-зшитого поліетилену PE-Xa, металопластикові труби PE-Xc/Al/PEX і фітинги з високоякісної харчової латуні марки DZR, стійкою до вимивання цинку. У 2014 році, компанія «АКВА-ПЕКС УКРАЇНА» почала співпрацювати з іспанською компанією «AURAY», наслідком чого є наявність на складі труб і фітингів, під торговою маркою «AQUAPEX». З'єднання здійснюється за допомогою натяжних гільз і відрізняється унікальною простотою і надійністю. Вся продукція сертифікована і має юридичні гарантії.

Компанія «АКВА-ПЕКС УКРАЇНА» завжди розвивається і розширює асортимент для зручності клієнта. Сьогодні на фірмі «АКВА-ПЕКС УКРАЇНА» можна придбати весь спектр сантехнічного обладнання за вигідними цінами, заощадивши при цьому час і гроші.

                                                                 НАШІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Компанія «АКВА-ПЕКС УКРАЇНА» займається імпортом матеріалів для інженерних мереж: водопостачання, радіаторного опалення, поверхневого опалення, каналізації, зовнішніх мереж тепловодопостачання.

НАШІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ

Всі зусилля компанії «АКВА-ПЕКС УКРАЇНА» спрямовані на надання високоякісних матеріалів і високоякісного сервісу в області водопостачання, радіаторного та підлогового опалення, каналізації та ізоляції. Маючи в своєму складі проектний відділ, компанія має можливість запропонувати своїм клієнтам повний комплекс послуг, починаючи від проектних рішень і закінчуючи поставкою обладнання.

Компанія «АКВА-ПЕКС УКРАЇНА» має власну комп'ютерну програму для гідравлічних розрахунків опалення та водопостачання. Це програмне забезпечення покликане значно полегшити роботу проектних організацій. На регулярній основі проводяться освітні семінари по продукції та ефективних рішень для проектувальників і монтажників. Фахівці компанії надають постійну технічну підтримку і консультації при виборі продукції як проектувальникам і монтажникам, так і покупцям, які самостійно займаються створенням комфортних умов у своїх будинках.

  НАШІ ВИГІДНІ УМОВИ СПІВПРАЦІ.

Компанія «АКВА-ПЕКС УКРАЇНА» є офіційним постачальником і партнером виробників, тому пропонує своїм клієнтам найбільш оптимальні умови співпраці. Ми раді запропонувати Вам повний комплекс послуг для створення тепла і затишку у Вашій оселі і будинках Ваших клієнтів.