Термальний привід для клапана AlwaKombi4 Honeywell VA2400A002
Виробник: HONEYWELL
Код товару: VA2400A002
Відгуки: (0)
В наявності
Опис термоприводу Honeywell VA2400A002
Термоелектричний привід для клапана AlwaKombi4
Ключове призначення
Технічні характеристики:
  • Робоча напруга - 24 В змінного/постійного струму (24 V  AC/DC) - Низька безпечна напруга. Вимагає зовнішнього трансформатора.
  • Тип керування - Двопозиційний (ON/OFF) - Вмикає або вимикає потік.
  • Тип клапана - NC (Нормально Закритий) - Клапан закритий, коли напруга відсутня (у разі збою живлення чи відключення системи). При подачі 24 В – відкривається
  • Споживана потужність - ~2 Вт - Дуже низьке енергоспоживання.
  • Хід штока - 3.5 - 4.0 мм - Хід, адаптований до клапанних вставок AlwaKombi4
Особливості та переваги
  • Безпечна напруга (24 В): Використання низької напруги підвищує безпеку експлуатації та спрощує інтеграцію з низьковольтними системами автоматики.