Меню
Наша адреса: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12, оф. 120
м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12, оф. 120
ПН-ЧТ - з 09:00 до 17:30
ПТ - з 09:00 до 17:00
СБ-НД - вихідний
+38 (067) 509-18-32 +38 (044) 390-75-31 Замовити дзвінок
33 грн. 16 грн.

Ревізія внутрішньої каналізації 50 Інтерпласт

Акція
Виробник: Інтерпласт
Код товару:
В наявності
33 грн.
-51%
16 грн.
Купити в один клік

Ревізія 50  Інтерпласт

Каналізаційний зворотний клапан допоможе врятувати будинок від затоплення стоками

Що таке зворотний клапан або ревізія

Виходячи з назви неважко здогадатися, що даний прилад пропускає якусь субстанцію в одному напрямку і блокує її рух в зворотному.

Тонкощі монтажу

Установка зворотного клапана каналізації справа не хитра, плюс така робота не вимагає дорогого інструменту, досить домашнього набору, дриль, ножівка, рівень, рулетка і т.д. Але для початку потрібно визначитися, де поставити зворотний клапан.

Вибір місця

В даному випадку все залежить від того, де найчастіше забивається система.

 

Якщо засмічення зазвичай виникають в першому від будинку каналізаційному колодязі, то зворотний клапан 110 мм ставиться після поворотного коліна в підвалі (перед входом труби в стіну).

Важливо! У багатоповерхових будинках самостійна установка такого клапана може викликати проблеми з експлуатуючою компанією. Справа в тому, що згідно зі СНіП 2.04.01 – 85 в підвалі повинен стояти зворотний клапан з електроприводом і аварійним датчиком, щоб при підтоплення сигнал йшов на пульт диспетчера. Проста арматура ставиться тільки в приміщеннях з цілодобовим чергуванням.

 

Каналізаційний клапан в квартирі краще всього ставити на трійник або хрестовину біля центрального зливу в стояк.

Якщо місця біля стояка для централізованої арматури немає, то доведеться ставити окремо зворотний клапан для каналізації 50 мм на відведення в бік ванної, кухні і т.д. І затвор діаметром 100 – 110 мм на унітаз.

 

Клапан зворотний ПВХ або поліпропілен, вважається оптимальним рішенням для квартири або приватного будинку.

 

Неправильні точки монтажу

Тут є 2 рекомендації

Перед тим як встановити зворотний клапан на каналізацію, подумайте, як ви його будете обслуговувати, адже кожні півроку такої арматурі потрібно робити ревізію.

У багатоповерховому будинку непотрібно ставити на стояк вертикальний зворотний клапан.

Про вертикальної арматури слід сказати окремо, встановлюючи такий затвор, ви можете накликати на себе масу проблем.

Якщо стояк чавунний, то чіпати його взагалі не можна, особливо своїми руками, не кожен майстер береться за ремонт або заміну чавунного стояка. Викликано це тим, що є небезпека обвалення всього стовпа.

Яким би не був зворотний вертикальний клапан, він буде створювати перешкоди руху стоків, відповідно, рано чи пізно в цій точці виникне засмічення.

Якщо знизу піднімуться стоки і клапан їх заблокує, то в багатоповерховому будинку, зверху все одно будуть продовжувати зливати, що зробить монтаж затвора марним.

Каналізаційний стояк в багатоквартирному будинку належить до конструкцій загального користування. Якщо ви, за власною ініціативою встановіть на ньому клапан, то при виникненні проблем з цією арматурою, вас зобов'яжуть за свої гроші все демонтувати і повернути в початкове положення, плюс оплатити накладні витрати, наприклад, прибирання підвалу або ремонт сусідів, яких затопило після установки клапана.

 

 Зворотний клапан вертикальний в багатоквартирних будинках ставити не варто.

Теги: Ревізія внутрішньої каналізації