Меню
Наша адреса: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12, оф.120
м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12, оф.120
ПН-ПТ - з 09:00 до 17:00
СБ-НД - вихідний
+38 (067) 509-18-32 +38 (044) 390-75-31 Замовити дзвінок

Регулятор тиску води

Регулятор тиску води

Від функціональності редуктора тиску  залежить довговічність і якість  функціонування дорогого обладнання: котлів, насосів, розширювальних баків, змішувачів і інших сантехнічних приладів. В даний час, на ринку України, з'явилося багато приладів невідомого походження, які з самого початку не здатні регулювати тиск на виході («після себе»). Таких приладів багато, коштують вони дешево і свою функцію не виконують. Тому, ми не рекомендуємо проводити такого роду "експерименти" над своїми інженерними системами.

Для чого ж потрібен регулятор тиску і яку функцію він виконує?

Клапани пониження тиску (регулятор тиску) захищають установки питного і господарського водопостачання від надмірного тиску води в мережі «після себе», а також від гідроударів. Залежно від поставлених завдань і в межах своїх специфікацій, регулятори тиску води можуть використовуватися в побутових, промислових і комерційних умовах.

Зниження робочого тиску «після себе» і підтримання його на постійному рівні, мінімізує шум потоку води, запобігає виходу з ладу обладнання, і зменшує споживання води.

Регулятори тиску води, повинні виконувати 2 завдання, в обов'язковому порядку:

  • Робота в динамічному режимі
  • Робота в статичному режимі

Підтримки тиску при не перериваному протоці води в трубопроводі - робота в динамічному режимі. Якщо водорозбір відсутній, то необхідна правильна робота регулятора в статичному режимі.

Іншими словами, при припиненні водорозбору (якщо ніхто не користується водою) тиск після регулятора вирівнюється, збільшуючись на 0,5-0,8 атм, і втримається на заданому значенні (наприклад: тиск в динаміці (при водорозборі) - 2,5 атм ; тиск в статиці (відсутність водорозбору) - 3,2 атм). Регулятор тиску, що працює в статиці, завжди буде підтримувати заданий тиск "після себе".

При виборі арматури, необхідно звертати увагу тільки на перевірених роками виробників. Такими є Honeywell (Німеччина) і HERZ (Австрія), продукція яких більше 20 років займає перші місця на світовому ринку, за критеріями якості та надійності.

Компанія «АКВА-ПЕКС Україна» з радістю готова надати Вам послуги з проектування, підбору та поставки обладнання.

Регулятори тиску

Схожі статті
07.06.2024
Про системи трубопроводів «AQUAPEX»
Про системи трубопроводів «AQUAPEX»
Компанія «АКВА-ПЕКС» почала ексклюзивно представляти на ринку України продукцію ізраїльського підприємства Golan Plastic Products ..
10.06.2024
Проектування систем холодного та гарячого водопостачання
Проектування систем холодного та гарячого водопостачання
1. Трубопроводи холодного та гарячого водопостачання Трубопроводи гарячого та холодного водопостачання AQUAPEX призначені пристро..