Меню
Наша адреса: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12, оф. 120
м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12, оф. 120
ПН-ЧТ - з 09:00 до 17:30
ПТ - з 09:00 до 17:00
СБ-НД - вихідний
+38 (067) 509-18-32 +38 (044) 390-75-31 Замовити дзвінок

Регулятор тиску води

Регулятор тиску води

Від функціональності редуктора тиску  залежить довговічність і якість  функціонування дорогого обладнання: котлів, насосів, розширювальних баків, змішувачів і інших сантехнічних приладів. В даний час, на ринку України, з'явилося багато приладів невідомого походження, які з самого початку не здатні регулювати тиск на виході («після себе»). Таких приладів багато, коштують вони дешево і свою функцію не виконують. Тому, ми не рекомендуємо проводити такого роду "експерименти" над своїми інженерними системами.

Для чого ж потрібен регулятор тиску і яку функцію він виконує?

Клапани пониження тиску (регулятор тиску) захищають установки питного і господарського водопостачання від надмірного тиску води в мережі «після себе», а також від гідроударів. Залежно від поставлених завдань і в межах своїх специфікацій, регулятори тиску води можуть використовуватися в побутових, промислових і комерційних умовах.

Зниження робочого тиску «після себе» і підтримання його на постійному рівні, мінімізує шум потоку води, запобігає виходу з ладу обладнання, і зменшує споживання води.

Регулятори тиску води, повинні виконувати 2 завдання, в обов'язковому порядку:

  • Робота в динамічному режимі
  • Робота в статичному режимі

Підтримки тиску при не перериваному протоці води в трубопроводі - робота в динамічному режимі. Якщо водорозбір відсутній, то необхідна правильна робота регулятора в статичному режимі.

Іншими словами, при припиненні водорозбору (якщо ніхто не користується водою) тиск після регулятора вирівнюється, збільшуючись на 0,5-0,8 атм, і втримається на заданому значенні (наприклад: тиск в динаміці (при водорозборі) - 2,5 атм ; тиск в статиці (відсутність водорозбору) - 3,2 атм). Регулятор тиску, що працює в статиці, завжди буде підтримувати заданий тиск "після себе".

При виборі арматури, необхідно звертати увагу тільки на перевірених роками виробників. Такими є Honeywell (Німеччина) і HERZ (Австрія), продукція яких більше 20 років займає перші місця на світовому ринку, за критеріями якості та надійності.

Компанія «АКВА-ПЕКС Україна» з радістю готова надати Вам послуги з проектування, підбору та поставки обладнання.