Меню
Наша адреса: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12, оф.120
м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12, оф.120
ПН-ПТ - з 09:00 до 17:00
СБ-НД - вихідний
+38 (067) 509-18-32 +38 (044) 390-75-31 Замовити дзвінок

Водопідготовка

Обладнання підготовки води ділитися на кілька видів:
1. Механічна фільтрація (видалення заліза (руда вода, рудий наліт на сантехнічному обладнанні, характерно для води зі свердловини), видалення каламутності і суспензії різного роду і фракції, видалення органічних і хлорорганічних з'єднань (установки сорбційні)).
2. Установки іонообмінні (видалення солей жорсткості, комплексна очистка води).
3. Установки мембранні (зворотній осмос (повне видалення солей з води)).
4. Установка підготовки води для питних цілей.
1. ФІЛЬТР ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЗАЛІЗА 
 Залізо в підземних водах зазвичай знаходиться у вигляді валентних іонів. При контакті такої води з повітрям відбувається окислення заліза, наслідком чого є поява в воді осаду оранжевого кольору. Принцип дії фільтру обеззалізовувача заснований на окисленні розчиненого двовалентного заліза в тривалентні. В результаті процесу окислення розчинене залізо переходить в нерозчинні гідроксиди, які легко затримуються за допомогою механічної фільтрації. Крім того відбувається окислення містяться в воді органічних речовин і сірководню, в результаті знижується кольоровість води, а також усуваються небажані смак і запахи. В якості окислювача в фільтрі використовується кисень повітря, що примусово нагнітається за допомогою вбудованого в лінію фільтрації компресора.
2. ФІЛЬТРИ МЕХАНІЧНІ, ВУГІЛЬНІ, ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЗАЛІЗА І МАРГАНЦЮ 
 Фільтри механічні-мультимедійні
У фільтрах цього ряду використовується принцип багатошарової фільтрації. В ході обробки води, великі механічні частки утримуються у верхньому шарі фільтруючого завантаження, що складається з матеріалу з малою питомою вагою. Більш дрібні частинки утримуються нижнім шаром завантаження з більш високою питомою вагою. Завдяки відмінності в щільності, компоненти фільтруючого завантаження після зворотної промивки фільтра групуються в колишньому порядку.
Фільтри вугільні (сорбційні)
У даній технології в якості фільтруючого завантаження використовується активоване гранульоване вугілля, що володіє величезною питомою поверхнею. Такі фільтри застосовуються для дехлорації води, видалення з неї небажаних запахів і присмаків, кольоровості, адсорбції органічних і хлорорганічних сполук.
Системи пом'якшення води
Необхідність використання системи пом'якшення обумовлена підвищеним вмістом так званих солей жорсткості (розчинних солей Са і Mg). В Україні вміст солей жорсткості у питній воді регламентується на рівні до 7,0 мг-екв/л. Однак, відповідно до європейських норм, комфортна вода не повинна містити більше 2 мг-екв/л солей жорсткості. Використання пом'якшеної води дає цілий ряд переваг: поліпшуються умови експлуатації сантехнічного та водогрійного обладнання, не відбувається «заростання» внутрішньої водопровідної системи, підвищується якість прання і миття (знижується витрата миючих засобів), набагато підвищується комфортність при прийнятті ванни або душу, проявляються справжні смакові якості їжі, особливо напоїв (чай, кава), приготованих на «м'якій» воді.
Управління роботою системи, в тому числі і режимом регенерації, повністю автоматизовано.
Установки комплексної очистки води
Для очищення води від іонів заліза, марганцю, а також іонів жорсткості використовується фільтр комплексного очищення води. Використання пом'якшеної води, а також води, що не містить іони заліза і марганцю дає цілий ряд переваг: поліпшуються умови експлуатації сантехнічного та водогрійного обладнання, не відбувається "заростання" внутрішньої водопровідної системи за рахунок відкладення нерозчинних карбонатів.
Принцип роботи фільтра комплексного очищення води заснований на сорбції іонів заліза, марганцю, а також іонів кальцію і магнію на фільтруючому шарі. Фільтруючий шар установки комплексної очистки води складається з 5 спеціально підібраних іонообмінних смол, проходячи крізь них вода очищається від різних забруднювачів. Смоли підібрані таким чином що в процесі роботи (сервісу) вони розташовуються шарами, таким чином вода проходячи через різні шари іоніту очищається від різних забруднювачів, і в верхніх шарах, в першу чергу, прибираються ті іони які згубно впливають на наступні шари, тим самим продовжуючи термін служби фільтруючого шару. Для періодичної регенерації смоли використовується хлорид натрію (NaCl). Установка підготовки води є повністю автоматизованою системою практично не вимагає втручання користувача. Єдиною операцією, що проводиться вручну, є засипка солі в ємність для сольового розчину (1 раз в 3-4 місяці)
3. УСТАНОВКИ МЕМБРАННІ (ЗВОРОТНІЙ ОСМОС).
 В процесі обробки води за допомогою технології зворотного осмосу відбувається видалення розчинених солей за рахунок продавлювання води під тиском через напівнепроникну мембрану. В результаті зворотноосмотичної обробки з води видаляється до 99% розчинених солей, колоїдні домішки, розчинені органічні сполуки, бактерії і віруси.
Основним елементом установок зворотного осмосу є зворотноосмотична мембрана. На даних мембранах відбувається розділення потоку на перміат (демінералізована вода) і концентрат (вода містить солі, що не пройшли через зворотноосмотичну мембрану). Зворотноосмотичні установки обладнані автоматичною системою тиску вхідної та вихідної води, витратомірами, вимірювачами електропровідності, а також системою аварійного відключення.
4. УСТАНОВКА ПІДГОТОВКИ ВОДИ ДЛЯ ПИТНИХ ЦІЛЕЙ
 Установка підготовки води для питних цілей призначена для доочищення водопровідної води, від механічних домішок, заліза, пестицидів, органічних і хлорорганічних вод заснований на технології зворотного осмосу. В результаті обробки з води видаляється 99% шкідливих домішок сполук, нітратів, солей важких металів. Принцип роботи установки підготовки питної.
Все водопідготовче обладнання проводитися різної продуктивності (хв. 50 л/год), і підбирається виходячи з аналізу вихідної води, технічного завдання і побажань замовника.